Kryton (2.0.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Created
sk: Vytvorené

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Modified
sk: Upravené

en: Messages
sk: Správy

en: Tabs
sk: Záložky

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Navbar
sk: Navigačný panel
