Kryton (2.0.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Menu
sq: Menuja

en: Created
sq: Krijuar

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe
