kwtSMS (1.1.0) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Logs
ast: Rexistros

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Never
ast: Nunca

en: Filter
ast: Filtru

en: System
ast: Sistema

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: General
ast: Xeneral

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Failed
ast: Falló
