kwtSMS (1.1.0) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Actions
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Logs
bg: Регистри

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Off
bg: Изключи

en: Never
bg: Никога

en: Filter
bg: Филтър

en: System
bg: Система

en: Recipient
bg: Получател

en: General
bg: Общи

en: Template
bg: Шаблон

en: Notifications
bg: Известия

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Dashboard
bg: Табло
