kwtSMS (1.1.0) - en to bo translation catalogue (35 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: System
bo: མ་ལག

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
