kwtSMS (1.1.0) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Actions
ca: Accions

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: Logging
ca: Registre

en: Yes
ca: Sí

en: Support
ca: Suport

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Logs
ca: Registres

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Off
ca: Inactiu

en: Never
ca: Mai

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Filter
ca: Filtra

en: System
ca: Sistema

en: Customer
ca: Client

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Sent
ca: Enviat

en: Both
ca: Ambdós

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Template
ca: Plantilla

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Logout
ca: Sortir

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Getting Started
ca: Primers passos

en: Balance
ca: Saldo

en: Failed
ca: Fallat

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Templates
ca: Plantilles

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Admin
ca: Administrador

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Not set
ca: Sense establir
