kwtSMS (1.1.0) - en to cs translation catalogue (45 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Actions
cs: Akce

en: Language
cs: Jazyk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Logs
cs: Logy

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Off
cs: Vypnuto

en: Never
cs: Nikdy

en: Filter
cs: Filtr

en: System
cs: Systém

en: Customer
cs: Zákazník

en: Recipient
cs: Příjemce

en: General
cs: Obecné

en: Sent
cs: Odesláno

en: Both
cs: Obojí

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Template
cs: Šablona

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Getting Started
cs: Jak začít

en: Balance
cs: Saldo

en: Authentication
cs: Ověření

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Test Mode
cs: Testovací režim

en: API username
cs: API uživatelské jméno

en: Admin
cs: Administrátor

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: All statuses
cs: Všech stavů
