kwtSMS (1.1.0) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Language
cy: Iaith

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Category
cy: Categori

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Help
cy: Cymorth

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Never
cy: Byth

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: General
cy: Cyffredinol

en: Both
cy: Y ddau

en: Admin
cy: Gweinydd
