kwtSMS (1.1.0) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Actions
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Logging
et: Logimine

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Logs
et: Logid

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Off
et: Väljas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Filter
et: Filtreeri

en: System
et: Süsteem

en: Customer
et: Klient

en: Recipient
et: Adressaat

en: General
et: Üldine

en: Both
et: Mõlemad

en: Template
et: Mall

en: Notifications
et: Teated

en: Logout
et: Logi välja

en: Features
et: Omadused

en: Getting Started
et: Alustamine

en: Balance
et: Bilanss

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Authentication
et: Autentimine

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Admin
et: Administraator

en: Order Status
et: Tellimuse olek

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Not set
et: Pole määratud
