kwtSMS (1.1.0) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Frequently Asked Questions
eu: Ohiko galderak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Filter
eu: Iragazkia

en: System
eu: Sistema

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: General
eu: Orokorra

en: Both
eu: Biak

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Logout
eu: Irten

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
