kwtSMS (1.1.0) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Never
gu: કદી નહી

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: General
gu: સામાન્ય

en: Both
gu: બંને

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું
