kwtSMS (1.1.0) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Actions
he: פעולות

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Logs
he: לוגים

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Frequently Asked Questions
he: שאלות ותשובות

en: Off
he: כבוי

en: Never
he: אף פעם

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Filter
he: סינון

en: System
he: מערכת

en: Customer
he: לקוח

en: Recipient
he: נמען

en: General
he: כללי

en: Sent
he: נשלח

en: Both
he: שנייהם

en: Notifications
he: הודעות

en: Logout
he: יציאה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Getting Started
he: מתחילים

en: Failed
he: נכשל

en: Authentication
he: הזדהות

en: User Registration
he: רישום משתמש

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Admin
he: מנהל

en: Order Status
he: מצב הזמנה

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Not set
he: לא נקבע

en: All statuses
he: כל הסטטוסים
