kwtSMS (1.1.0) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Never
hy: Երբեք

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: System
hy: Համակարգ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Dashboard
hy: Վահանակ
