kwtSMS (1.1.0) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: On
is: Virkjað

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Login
is: Innskráning

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: Category
is: Flokkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Help
is: Hjálp

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Frequently Asked Questions
is: Algengar spurningar

en: Off
is: Af

en: Never
is: Aldrei

en: Filter
is: Sía

en: System
is: Kerfi

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: General
is: Almennt

en: Both
is: Bæði

en: Template
is: Sniðmát

en: Logout
is: Útskrá

en: Commerce
is: Verslun

en: All statuses
is: Allar stöður
