kwtSMS (1.1.0) - en to ja translation catalogue (52 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Username
ja: ユーザー名

en: Actions
ja: アクション

en: Language
ja: 言語

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: On
ja: オン

en: Logging
ja: ログ記録

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Support
ja: サポート

en: Login
ja: ログイン

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: Logs
ja: ログ

en: Message
ja: メッセージ

en: Password
ja: パスワード

en: Category
ja: カテゴリー

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Help
ja: ヘルプ

en: Unknown
ja: 不明

en: Frequently Asked Questions
ja: FAQ

en: Off
ja: オフ

en: Never
ja: なし

en: Role ID
ja: 役割ID

en: Filter
ja: フィルター

en: System
ja: システム

en: Customer
ja: 顧客

en: Recipient
ja: 受信者

en: General
ja: 全般

en: Sent
ja: 送信済み

en: Both
ja: 両方

en: Template
ja: テンプレート

en: Notifications
ja: 通知

en: Logout
ja: ログアウト

en: Manual
ja: 手動

en: Features
ja: フィーチャー

en: Getting Started
ja: はじめに

en: Balance
ja: 残高

en: Failed
ja: 失敗

en: Authentication
ja: 認証

en: Templates
ja: テンプレート

en: User Registration
ja: ユーザー登録

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Test Mode
ja: テストモード

en: API username
ja: APIユーザー名

en: Admin
ja: 管理者

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Not set
ja: 未設定
