kwtSMS (1.1.0) - en to kn translation catalogue (38 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Logs
kn: ದಾಖಲೆಗಳು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: System
kn: ಗಣಕ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: Error Code
kn: ತಪ್ಪು ಸಂಜ್ಞೆ
