kwtSMS (1.1.0) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Filter
ku: پاڵێو

en: System
ku: سیسته‌م

en: Recipient
ku: وەرگر

en: General
ku: گشتی

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Edit Template
ku: دەسکاریکردنی داڕێژە
