kwtSMS (1.1.0) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
