kwtSMS (1.1.0) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Actions
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Frequently Asked Questions
lv: Bieži uzdotie jautājumi

en: Off
lv: Izslēgts

en: Never
lv: Nekad

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Filter
lv: Filtrēt

en: System
lv: Sistēma

en: Customer
lv: Klients

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: General
lv: Galvenie

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Both
lv: Abi

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Logout
lv: Iziet

en: Manual
lv: Manuāli

en: Getting Started
lv: Darba Sākšana

en: Balance
lv: Bilance

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Not set
lv: Nav iestatīts
