kwtSMS (1.1.0) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: System
mn: Систем

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Dashboard
mn: Самбар
