kwtSMS (1.1.0) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Actions
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Off
mr: बंद

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Filter
mr: गाळणी

en: Customer
mr: ग्राहक

en: General
mr: साधारण

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
