kwtSMS (1.1.0) - en to ms translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Language
ms: Bahasa

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Login
ms: Log masuk

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Logs
ms: Log-log

en: Message
ms: Mesej

en: Password
ms: Kata laluan

en: Category
ms: Kategori

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Help
ms: Bantuan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Off
ms: Tutup

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Role ID
ms: ID Peranan

en: Filter
ms: Tapis

en: System
ms: Sistem

en: Recipient
ms: Penerima

en: General
ms: Umum

en: Both
ms: Kedua-dua

en: Logout
ms: Log keluar

en: Failed
ms: Gagal

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Dashboard
ms: Papan pemuka

en: Default country code
ms: Kod negara lalai
