kwtSMS (1.1.0) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Filter
ne: फिल्टर

en: System
ne: प्रणाली

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Features
ne: विशेषताहरू

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
