kwtSMS (1.1.0) - en to nl translation catalogue (55 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Actions
nl: Acties

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Frequently Asked Questions
nl: Veelgestelde vragen

en: Off
nl: Uit

en: Never
nl: Nooit

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: System
nl: Systeem

en: Customer
nl: Klant

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: General
nl: Algemeen

en: Sent
nl: Verzonden

en: Both
nl: Beide

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Manual
nl: Handmatig

en: Getting Started
nl: Beginnen

en: Balance
nl: Balans

en: Failed
nl: Mislukt

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Email only
nl: Alleen e-mail

en: User Registration
nl: Gebruikersregistratie

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Password Reset
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Test Mode
nl: Test modus

en: API username
nl: API-gebruikersnaam

en: Order Status
nl: Bestellingstatus

en: Skipped
nl: Overgeslagen

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Verify
nl: Controleren

en: Error Code
nl: Foutcode

en: Event Type
nl: Type evenement

en: Default country code
nl: Standaard landcode

en: Resend code
nl: Code opnieuw versturen

en: All statuses
nl: Alle statussen

en: Verification Code
nl: Verificatiecode

en: Integrations
nl: Integraties

en: SMS Template
nl: SMS-sjabloon
