kwtSMS (1.1.0) - en to ru translation catalogue (65 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Actions
ru: Действия

en: Language
ru: Язык

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: On
ru: Вкл

en: Logging
ru: Журналирование

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Support
ru: Поддержка

en: Login
ru: Логин

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Logs
ru: Системные журналы

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Category
ru: Категория

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Help
ru: Справка

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Frequently Asked Questions
ru: Частозадаваемые вопросы

en: Off
ru: Выкл

en: Never
ru: Никогда

en: Role ID
ru: ID роли

en: Filter
ru: Фильтр

en: System
ru: Система

en: Customer
ru: Покупатель

en: Recipient
ru: Получатель

en: General
ru: Общий

en: Sent
ru: Отправлено

en: Both
ru: Оба

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Template
ru: Шаблон

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Logout
ru: Выход

en: Commerce
ru: Торговля

en: Manual
ru: Вручную

en: Features
ru: Особенности

en: Getting Started
ru: Руководство для начинающих

en: Balance
ru: Баланс

en: Failed
ru: Не удалось

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Templates
ru: Шаблоны

en: User Registration
ru: Регистрация пользователя

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Password Reset
ru: Сбросить пароль

en: Date from
ru: Дата начала

en: Date to
ru: Дата окончания

en: Test Mode
ru: Тестовый режим

en: API username
ru: Имя пользователя API

en: Admin
ru: Администратор

en: Order Status
ru: Состояние заказа

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: This Month
ru: Текущий месяц

en: Skipped
ru: Пропущено

en: Not set
ru: Не установлено

en: Add Template
ru: Добавить шаблон

en: Connected
ru: Подключено

en: This Week
ru: Текущая неделя

en: All statuses
ru: Все статусы

en: Verification Code
ru: Проверочный код
