kwtSMS (1.1.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Language
ta: மொழி

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Category
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Help
ta: உதவி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: System
ta: அமைப்பு
