kwtSMS (1.1.0) - en to uk translation catalogue (75 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Actions
uk: Дії

en: Language
uk: Мова

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Logging
uk: Журналювання

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Support
uk: Підтримка

en: Login
uk: Вхід

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Logs
uk: Журнали

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Frequently Asked Questions
uk: Часті питання

en: Off
uk: Вимкнено

en: Never
uk: Ніколи

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Filter
uk: Фільтр

en: System
uk: Система

en: Customer
uk: Покупець

en: Recipient
uk: Отримувач

en: General
uk: Загальне

en: Sent
uk: Сент

en: Both
uk: Все

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Template
uk: Шаблон

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Reset to Default
uk: Скинути до початкового

en: Logout
uk: Вихід

en: Commerce
uk: Комерція

en: Manual
uk: Вручну

en: Features
uk: Властивості

en: Getting Started
uk: Початок роботи

en: Balance
uk: Баланс

en: Failed
uk: Невдало

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Templates
uk: Шаблони

en: User Registration
uk: Реєстрація користувача

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Password Reset
uk: Скинути пароль

en: Date from
uk: Дата початку

en: Date to
uk: Дата закінчення

en: Test Mode
uk: Тестовий режим

en: API username
uk: Ім'я користувача API

en: Admin
uk: Адмін

en: Order Status
uk: Статус замовлення

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: This Month
uk: Цей Місяць

en: Skipped
uk: Пропущено

en: Not set
uk: Не встан.

en: Verify
uk: Перевірити

en: Add Template
uk: Додати шаблон

en: Error Code
uk: Код помилки

en: Event Type
uk: Тип події

en: Default country code
uk: Базовий код країни

en: Sender ID
uk: ID відправника

en: Connected
uk: З'єднано

en: Edit Template
uk: Редагувати шаблону

en: Gateway
uk: Шлюз

en: This Week
uk: Цього тижня

en: All statuses
uk: Всі статуси

en: Integrations
uk: Інтеграції

en: Enable debug logging
uk: Увімкнути журнал зневадження

en: SMS Template
uk: Шаблон SMS
