kwtSMS (1.1.0) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Actions
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Support
af: Ondersteuning

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Logs
af: Logboeke

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Unknown
af: Onbekend

en: Never
af: Nooit

en: Filter
af: Filtreer

en: System
af: Stelsel

en: Manual
af: Handleiding
