kwtSMS (1.1.0) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Recipient
am: ተቀባይ
