kwtSMS (1.1.0) - en to ar translation catalogue (42 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: On
ar: في

en: Logging
ar: تسجيل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Logs
ar: سجلات

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Category
ar: الفئة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: مساعدة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Off
ar: إيقاف

en: Never
ar: أبدًا

en: Role ID
ar: معرّف الدور

en: Filter
ar: تصفية

en: System
ar: النظام

en: Recipient
ar: المستلم

en: General
ar: عام

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Both
ar: كلاهما

en: Template
ar: القالب

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Logout
ar: خروج

en: Features
ar: الخصائص

en: Getting Started
ar: البدء

en: Failed
ar: فشل

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Templates
ar: القوالب

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: Not set
ar: غير محدد
