kwtSMS (1.1.0) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Logging
az: Giriş

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Unknown
az: Naməlum

en: Off
az: Söndürülüb

en: Never
az: Heç vaxt

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: System
az: Sistem

en: Recipient
az: Alıcı

en: General
az: Əsas

en: Both
az: Hər ikisi

en: Getting Started
az: Başlayanda

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Not set
az: Qurulmayıb
