kwtSMS (1.1.0) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Actions
be: Дзеянні

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Logging
be: Уваходжу

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Logs
be: Логі

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Unknown
be: Невядомы

en: Never
be: Ніколі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: System
be: Сістэма

en: Recipient
be: Адрасат

en: General
be: Агульны

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Template
be: Шаблон

en: Logout
be: Выйсці

en: Features
be: Функцыі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
