kwtSMS (1.1.0) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Actions
bs: Akcije

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: System
bs: Sistem

en: Notifications
bs: Obavijesti
