kwtSMS (1.1.0) - en to da translation catalogue (45 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Actions
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: On
da: Tilsluttet

en: Logging
da: Logning

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Category
da: Kategori

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Help
da: Hjælp

en: Unknown
da: Ukendt

en: Frequently Asked Questions
da: Ofte stillede spørgsmål

en: Off
da: Afbrudt

en: Never
da: Aldrig

en: Role ID
da: Rolle ID

en: Customer
da: Kunde

en: Recipient
da: Modtager

en: General
da: Generelt

en: Sent
da: Sendt

en: Both
da: Begge

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Template
da: Skabelon

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Logout
da: Log ud

en: Manual
da: Manuel

en: Getting Started
da: Kom i gang

en: Balance
da: Saldo

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Templates
da: Skabeloner

en: User Registration
da: Brugeroprettelse

en: Machine name
da: Internt navn

en: Test Mode
da: Testtilstand

en: API username
da: API brugernavn

en: Admin
da: Administration

en: Not set
da: Ikke angivet
