kwtSMS (1.1.0) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Login
el: Είσοδος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Off
el: Κλειστό

en: Never
el: Ποτέ

en: Filter
el: Φίλτρο

en: System
el: Σύστημα

en: Customer
el: Πελάτης

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: General
el: Γενικά

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Both
el: Και τα δύο

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Getting Started
el: Ξεκινώντας

en: Balance
el: Υπόλοιπο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
