kwtSMS (1.1.0) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Actions
eo: Agoj

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Frequently Asked Questions
eo: Ofte Demanditaj Demandoj

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Never
eo: Neniam

en: Filter
eo: Filtrilo

en: System
eo: Sistemo

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Features
eo: Ecoj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
