kwtSMS (1.1.0) - en to fa translation catalogue (54 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Actions
fa: عملکردها

en: Language
fa: زبان

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: On
fa: روشن

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Login
fa: ورود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Logs
fa: وقایع ثبت شده

en: Message
fa: پیام

en: Password
fa: گذرواژه

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Frequently Asked Questions
fa: سوالات متداول

en: Off
fa: خاموش

en: Never
fa: هیچوقت

en: Role ID
fa: شناسه نقش

en: Filter
fa: فیلتر

en: System
fa: سیستم

en: Customer
fa: مشتری

en: Recipient
fa: گیرنده

en: General
fa: عمومی

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Both
fa: هردو

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Template
fa: قالب

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Logout
fa: خروج

en: Commerce
fa: تجارت

en: Manual
fa: دستی

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Getting Started
fa: شروع کردن

en: Failed
fa: ناموفق

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Date from
fa: از تاریخ

en: Test Mode
fa: حالت آزمایشی

en: API username
fa: نام کاربری API

en: Admin
fa: مدیر

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Verify
fa: بررسی درستی

en: All statuses
fa: تمامی وضعیت‌ها
