kwtSMS (1.1.0) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Logging
fi: Lokit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Logs
fi: Loki

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Off
fi: Pois päältä

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Filter
fi: Suodatus

en: System
fi: Järjestelmä

en: Customer
fi: Asiakas

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Both
fi: Molemmat

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Getting Started
fi: Näin aloitat

en: Balance
fi: Saldo

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: API username
fi: API käyttäjänimi

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Not set
fi: Ei asetettu

en: Verify
fi: Tarkista

en: Add Template
fi: Lisää template
