kwtSMS (1.1.0) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Category
ga: Ábhar

en: Phone Number
ga: Fón

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Dashboard
ga: Deais
