kwtSMS (1.1.0) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Actions
gl: Accións

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Logging
gl: Rexistro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Logs
gl: Rexistros

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Off
gl: Desactivado

en: Never
gl: Nunca

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Filter
gl: Filtro

en: System
gl: Sistema

en: Customer
gl: Cliente

en: Recipient
gl: Recipiente

en: General
gl: Xeral

en: Sent
gl: Enviado

en: Both
gl: Ambos

en: Template
gl: Modelo

en: Logout
gl: Saír

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Balance
gl: Saldo

en: Failed
gl: Fallo

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Test Mode
gl: Modo de Proba

en: Dashboard
gl: Panel de control
