kwtSMS (1.1.0) - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Actions
hr: Akcije

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Support
hr: Podrška

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Never
hr: Nikada

en: Filter
hr: Pročisti

en: System
hr: Sustav

en: Customer
hr: Kupac

en: Recipient
hr: Primatelj

en: General
hr: Općenito

en: Both
hr: Oba

en: Template
hr: Predložak

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Logout
hr: Odjava

en: Features
hr: Značajke

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: This Month
hr: Ovaj mjesec

en: Add Template
hr: Dodaj predložak
