kwtSMS (1.1.0) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre
