kwtSMS (1.1.0) - en to hu translation catalogue (64 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Actions
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: Logging
hu: Naplózás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Support
hu: Támogatás

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Logs
hu: Naplók

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Frequently Asked Questions
hu: Gyakran Ismételt Kérdések

en: Off
hu: Ki

en: Never
hu: Soha

en: Role ID
hu: Szerepkör-azonosító

en: Filter
hu: Szűrő

en: System
hu: Rendszer

en: Customer
hu: Vevő

en: Recipient
hu: Címzett

en: General
hu: Általános

en: Sent
hu: Elküldve

en: Both
hu: Mindkettő

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Template
hu: Sablon

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Commerce
hu: Bolt

en: Manual
hu: Kézi

en: Features
hu: Jellemzők

en: Getting Started
hu: Kezdeti lépések

en: Balance
hu: Egyenleg

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Templates
hu: Sablonok

en: User Registration
hu: Felhasználó regisztráció

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Date from
hu: Kezdődátum

en: Test Mode
hu: Teszt mód

en: API username
hu: API felhasználói név

en: Order Status
hu: Rendelés állapota

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Skipped
hu: Kihagyva

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: Order canceled
hu: Rendelés lemondva

en: SMS Status
hu: SMS állapota

en: Gateway
hu: Átjáró

en: Resend code
hu: Kód újraküldése

en: All statuses
hu: Minden állapot

en: Verification Code
hu: Megerősítő kód

en: Integrations
hu: Integrációk
