kwtSMS (1.1.0) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Actions
jv: Aksi

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Never
jv: Ora tahu

en: Filter
jv: Saring

en: Recipient
jv: Penerima

en: General
jv: Umum

en: Both
jv: Karone

en: Logout
jv: Metu

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Dashboard
jv: Dasbor
