kwtSMS (1.1.0) - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Never
ka: არასდროს

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Filter
ka: ფილტრი

en: System
ka: სისტემა

en: Recipient
ka: მიმღები

en: General
ka: ზოგადი

en: Both
ka: ორივე

en: Logout
ka: გამოსვლა
