kwtSMS (1.1.0) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Never
kk: Ешқашан

en: Filter
kk: Фильтрле

en: System
kk: Системасы

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: General
kk: Басты
