kwtSMS (1.1.0) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Actions
km: អំពើ

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Never
km: កុំ

en: Filter
km: តម្រង

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: General
km: ទូទៅ​

en: Logout
km: ចេញ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
