kwtSMS (1.1.0) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Logs
lt: Logai

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Frequently Asked Questions
lt: Dažnai užduodami klausimai

en: Off
lt: Išjungta

en: Never
lt: Niekada

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Filter
lt: Filtruoti

en: System
lt: Sistema

en: Customer
lt: Klientas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: General
lt: Bendras

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Both
lt: Abu

en: Template
lt: Šablonas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Features
lt: Savybės

en: Balance
lt: Balansas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Templates
lt: Šablonai

en: User Registration
lt: Nario Registracija

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Test Mode
lt: Testinė busena

en: API username
lt: API nario vardas

en: Admin
lt: Adminas

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Not set
lt: Nenustatyta

en: All statuses
lt: Visos būsenos
