kwtSMS (1.1.0) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Actions
mg: Asa

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina

en: Help
mg: Fanampiana

en: Filter
mg: Sivana

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
