kwtSMS (1.1.0) - en to ml translation catalogue (25 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: On
ml: ഓൺ

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Support
ml: പിന്തുണ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Help
ml: സഹായം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്
